Projects

 

Pradedamas įgyvendinti projektas „UAB „ROŽĖ“ originalaus produkto dizaino ir rinkodaros inovacijų sprendimų sukūrimas ir diegimas“

 

2021 m. gruodžio 23 d. LR ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu Nr. 4-1398 UAB „Rožė“ projektui „UAB „ROŽĖ“ originalaus produkto dizaino ir rinkodaros inovacijų sprendimų sukūrimas ir diegimas“ skirtas 47 332,05 Eur finansavimas pagal priemonę „Kūrybiniai čekiai COVID-19“. UAB „Rožė“ – profesionali, lanksti ir šiuolaikiška siuvimo bendrovė, įsikūrusi Vilniuje, Užupyje. Kuria, gamina ir parduoda savo prekinio ženklo „Rožė“ viršutinius moteriškus drabužius, teikia visas viršutinių moteriškų drabužių konstravimo, komplektavimo ir gamybos paslaugas užsakovams.

Projekto tikslas – kūrybinių ir kultūrinių industrijų sektoriuje veikiančių subjektų teikiamų inovatyvių paslaugų naudojimas kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas.

Projekto įgyvendinimo metu bus sukurtas ir įdiegtas naujas išskirtinės kokybės, originalus, tvarus moteriškų drabužių linijos „Baltijos motyvai“ (suknelė, palaidinė, sijonas, kelnės ir švarkas) dizainas bei sukurtos ir įdiegtos naujos ir inovatyvios rinkodaros priemonės naujai drabužių linijai „Baltijos motyvai“.

Projektą numatoma įgyvendinti iki 2023 m. sausio 31 d.

Projektas Nr. 13.1.1-LVPA-K-861-01-0737 „UAB „ROŽĖ“ originalaus produkto dizaino ir rinkodaros inovacijų sprendimų sukūrimas ir diegimas“ finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top